درباره ما

  • معرفی پکیج تمرینی مربی خصوصی:

پکیج تمرینی مربی خصوصی یک برنامه ریزی تمرینی برای ورزش دوستانی که به تناسب اندامشان اهمیت می دهند طراحی کرده است.
این پکیج با توجه به تیپ بدنی شما(همانطور که در توضیحات هر پکیج ذکر شده است) یک پکیج تمرینی ۱۰ هفته ای(۳برنامه تخصصی مجزا) طراحی کرده است که هر برنامه شامل حرکات ورزشی متنوع نسبت به هدف شما می باشد.
مربی خصوصی با آموزش تصویری هر حرکت را بصورت کاملا تخصصی به شما آموزش می دهد(ویدیوی آموزشی هر حرکت توسط مربی تخصصی برای شما ساخته شده است و آموزش و توضیحات کامل توسط مربی خصوصی شما داخل پکیج برای شما قرارداده شده است)

  • فواید استفاده از پکیج مربی خصوصی:

تمامی حرکات توسط مربی تخصصی فدراسیون بدنسازی و وزنه برداری بصورت کاملا تخصصی برای تمرین در باشگاه یا منزل به شما آموزش داده می شود.
آموزش توسط ایشان برای شما بقدری اصولی و واضح است که احساس کار کردن و آموزش دیدن از جانب یک مربی خصوصی را برای شما عزیزان ایجاد می کند.
با تهیه ی این پکیج با هزینه ی کمی که شما پرداخت میکنید نزدیک به ۳ ماه میتوانید از برنامه های اصولی با آموزش واضح و تخصصی تمامی حرکات بهره مند شوید و دیگر نیازی به نگران بودن در مورد اشتباه زدن حرکات در باشگاه یا منزل خود نباشید.
در هر پکیج نکات کلیدی در مورد تغذیه ی اصولی و مناسب با هر تیپ بدنی و هدف مورد نیاز شما برای رسیدن به اندام ایده آلتان ذکر شده است که رعایت آن موارد کمک شایانی به شما عزیزان خواهد کرد.

  • پس چرا از پکیج مربی خصوصی استفاده کنم؟

۱. پرداخت هزینه کم(هزینه ای که بسیاری از مربیان حتی مبلغ بیشتری را برای نوشتن برنامه ۱ ماهه حتی بدون آموزش درست و حسابی از شما می گیرند)

۲. ساپورت فوق حرفه ای شامل آموزش تمرینات و حرکات و هم نکات غذاییه طلایی توسط مربی خصوصی شما و پشتیبانی شما عزیزان بعد از خرید پکیج.

۳. آموزش کاملا تخصصی و حرفه ای توسط مربی تخصصی و مجرب.

پس با کمترین هزینه مربی خصوصی و حرفه ای داشته باشید، حرفه ای تمرین کنید و بدن حرفه ای بسازید…
قبل از خریداری پکیج در صورت نیاز به مشاوره با ما ارتباط بگیرید.

توجه:
لازم به ذکر است افرادی که از عارضه هایی مانند:
دیسک کمر و گردن، شانه نابرابر، گردن رو به جلو، قوز پشتی، ساق پای پرانتزی یا ضربدری، انحراف ستون فقرات یا از این قبیل ناهنجاری ها رنج میبرند پیشنهاد میشود ابتدا ناهنجاری مربوطه را رفع نموده و سپس تمرینات بدنسازی و آمادگی جسمانی را بصورت جدی شروع کنند(برای این کار حتما به پزشک مربوطه مراجعه کنید یا در صورت خفیف بودن ناهنجاری میتوانید پکیج حرکات اصلاحی را تهیه کنید و آناتومی خودرا سالم سازید)